W poniższym artykule dowiesz się z czego wynika tak ogromna popularność marki Louis Vuitton zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Odpowiemy również na pytanie jakie są zalety kupna oprawek do okularów korekcyjnych sygnowanych logiem tej firmy.

Popularność marki Louis Vuitton w Polsce

Louis Vuitton to jedna z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Największą popularność tej marce przyniosła oczywiście odzież, ale również i dodatki do stylizacji takie jak damskie torebki, czapki oraz oprawki do okularów korekcyjnych. Mówi się, że Louis Vuitton to marka, która zrewolucjonizowała świat mody. Od dziesięcioleci jest ona synonimem luksusu i prestiżu, na który większość społeczeństwa, chociażby w Polsce, nie może sobie pozwolić ze względu na zbyt małe zarobki. Praktycznie każdy na świecie kojarzy już kultowy wzór szachownicy lub splecione ze sobą litery założyciela marki – a więc Louisa Vuittona. Obecnie w ich ofercie znajdziemy na przykład:

Louis Vuitton to jedna z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie

  • teczki
  • paski
  • portfele
  • szaliki
  • okulary
  • perfumy
  • plecaki
  • torebki
  • markową odzież damską i męską.

Co ciekawe, nie każdy wie, ale logiem LV sygnowane są również… meble oraz akcesoria meblowe! Najpopularniejszym produktem i najbardziej rozpoznawalnym są jednak damskie torebki. Czy wiedziałeś, że od samego początku były one wykonywane ręcznie we Francji? Nie zmieniło się to aż do dzisiaj. Wykonanie jednej torby to najczęściej około jeden tydzień.

Bardzo nietypowe dla większości Polaków jest to, że marka Louis Vuitton nie przewiduje żadnych promocji czy wyprzedaży. Mówimy tutaj zarówno o ofercie dostępnej na stronie internetowej producenta jak i we wszystkich punktach sprzedaży stacjonarnej. Co więcej, marka ta słynie z niedostępności niektórych produktów. Dodatkowe oczekiwanie na ponowną dostępność bądź produkcje chociażby torebki – sprawia, że jeszcze bardziej ich wyczekujemy. Potwierdza to również tezę, że Louis Vuitton produkuje swoje produkty ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Tym samym stają się jeszcze bardziej wyjątkowe, prestiżowe i luksusowe.

W formie ciekawostki można też wspomnieć, że Louis Vuitton jest najczęściej podrabianą marką odzieżową na świecie. Takie podróbki znajdziemy zarówno w Polsce jak i chociażby w Turcji. Jak marka radzi sobie z tym ogromnym problemem? Kupując produkty u autoryzowanych sprzedawców, a więc poprzez oficjalną stronę producenta lub dedykowanych marce punktów sprzedaży stacjonarnej – otrzymasz certyfikat potwierdzający autentyczność produktu. Można również wspomnieć o tym, że na ogromne wydarzenie, którym było 150-lecie marki, Louis Vuitton przygotowało pluszowego misia. Jak można było się domyślić, cały był pokryty monogramem marki, znanym ze wszystkich innych produktów.

Oprawki Louis Vuitton

Jednym z topowych produktów marki Louis Vuitton, który jest jednak zdecydowanie tańszy od najpopularniejszych torebek – są okulary LV. Czy na prawdę warto jednak dopłacać do markowych oprawek? Niewątpliwym argumentem ku temu jest oczywiście posiadanie produktu prestiżowego, luksusowego. Z pewnością zwróci on na siebie uwagę, a tym samym wyróżni nas z tłumu. Design i wygląd takich oprawek jest zdecydowanie lepszy niż wśród standardowych oprawek dostępnych w super i hipermarketach. Kolejnym argumentem ku temu, że jest to dobry wybór jest oczywiście jakość wykonania. Jak już wiemy, w przypadku Louis Vuitton jakość wykonania stoi na najwyższym możliwym poziomie. Mimo, że cena oprawek jest wyższa, z pewnością odwdzięczy się nie tylko ciekawym, niepowtarzalnym designem, ale również trwałością nawet na lata. Będzie to idealny dodatek do stylizacji. 

Bardzo nietypowe dla większości Polaków jest to, że marka Louis Vuitton nie przewiduje żadnych promocji czy wyprzedaży