Max Mara to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych marek, która oferuje stylowe i eleganckie oprawki. Włoska marka działa na rynku od 1951 roku i przez ten długi okres czasu zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów na całym świecie. Eleganckie oprawki Max Mara są doskonałym wyborem dla kobiet, które cenią sobie nie tylko szykowny ubiór, ale również niebanalne dodatki.

Dlaczego warto postawić na oprawki Max Mara?

Max Mara oferuje siedem fantastycznych linii produktów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim kolekcje sportowe i weekendowe. Osoby, które mają nieco więcej gotówki do wydania mogą rozejrzeć się za ekskluzywnymi oprawkami Max Mara, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Nowoczesne okulary korekcyjne zaprojektowane zostały w taki sposób, aby podkreślić rysy kobiecej twarzy i uwypuklić jej największe atuty.

Wybierając okulary warto zwrócić uwagę nie tylko na oprawki Max Mara, ale również na szkła, które mogą posiadać specjalne powłoki

Na jakie powłoki postawić?

Wybierając okulary warto zwrócić uwagę nie tylko na oprawki Max Mara, ale również na szkła, które mogą posiadać specjalne powłoki. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście niezawodne powłoki antyrefleksyjne, dzięki którym można raz na zawsze zapomnieć o odbijaniu się światła bezpośrednio od okularów. Standardem w dzisiejszych czasach są również powłoki blue blocker, które z kolei blokują niebieską wiązkę światła UV. W sezonie zimowym przydać może się powłoka hydrofobowa, dzięki której nie będzie problemów z zaparowaniem okularów. Lustrzane powłoki chronią przed promieniami IR, a oleofobowe powłoki zapobiegają osadzaniu się tłuszczu.

Czym wyróżniają się oprawki Max Mara?

Włoski dom mody Max Mara zaprojektował okulary z wysokiej jakości materiałów, które doskonale łączą nowoczesność z klasyczną elegancją. Modne i gustowne okulary przeznaczone są nie tylko do korygowania różnych wad wzroku. Znakami charakterystycznymi od wielu lat jest prostota i minimalizm. W 2021 roku największym zainteresowaniem cieszą się okulary w pełnych oprawkach o kwadratowym i prostokątnym kształcie. Kobiety, które chcą optycznie wysmuklić twarz powinny postawić na modele o prostokątnym kształcie. Klasyczne okulary Max Mara wyróżniają się także dość grubymi oprawkami. W dużej mierze to właśnie dzięki nim można podkreślić każdą stylizację. Ponadczasowe oprawki Max Mara dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Istnieje oczywiście możliwość dopasowania konkretnego rodzaju szkieł oraz ich mocy. Wiele modeli okularów Max Mara dostępnych jest także z soczewkami progresywnymi.