Dolce Gabbana to doceniany włoski dom mody, który słynie na całym świecie z produkcji luksusowych okularów. Znakami charakterystycznymi jest nie tylko wysokiej jakości wykonanie w dbałości nawet o najmniejsze elementy, ale również wyrafinowane wzornictwo. Eleganckie oprawki są w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie modele wybrać?

Aby wybrać porządne okulary Dolce Gabbana warto zwrócić uwagę na ich jakość wykonaniaW 2022 roku największym zainteresowaniem cieszą się okulary Dolce Gabbana z kwadratowymi oprawkami. Jest to najlepszy wybór dla kobiet o okrągłej, owalnej i diamentowej twarzy. Dla młodszych kobiet dobrym wyborem są rewelacyjne oprawki Havana, które pasować będą do większości fryzur i strojów. Modele Havana najlepiej pasują do dość ciemnych włosów. Brązowe soczewki są bardzo uniwersalne, dlatego też można je nosić na co dzień i na szczególne okazje. Największym atutem brązowych soczewek jest to, że doskonale sprawdzą się one w każdych warunkach oświetleniowych. Bardzo modne są także soczewki gradientowe, które wyróżniają się tym, że są znacznie ciemniejsze u góry i stopniowo przechodzą w jaśniejszy odcień u dołu. Okulary tego typu są najlepszym wyborem dla kobiet, które często jeżdżą samochodem.

Szeroka i różnorodna oferta

Dolce Gabbana to doceniany włoski dom mody, który słynie na całym świecie z produkcji luksusowych okularów

Oferta domu mody Dolce Gabbana jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży dostępne są oczywiście nie tylko okulary dla kobiet, ale również można znaleźć dedykowane kolekcje dla mężczyzn i dzieci w różnym przedziale wiekowym. Przebierać można w różnych formach awangardowych i asymetrycznych. W obecnym sezonie doskonale sprawdzą się nie tylko kwadratowe i okrągłe oprawki. Wybrać można także eleganckie pilotki albo okulary typu kocie oczy. Nowoczesne okulary Dolce Gabbana można dopasować do każdego typu urody i do każdego stylu. Nowością na rynku są rewelacyjne motylki, które są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych stylizacji.

Na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać porządne okulary Dolce Gabbana warto zwrócić uwagę na ich jakość wykonania. Włoska firma oferuje oprawki wykonane z metalu, acetatu i dość grubego plastiku. Są to rewelacyjne materiały, dzięki którym oprawki są bardzo lekkie, estetyczne i wygodne w noszeniu. Na szczególną uwagę zasługuje również niespotykana trwałość na uszkodzenia mechaniczne i przypadkowe zabrudzenia. Znakami charakterystycznymi okularów Dolce Gabbana są metalowe łączenia, które umożliwiają płynne i bardzo łatwe składanie okularów. Dzięki specjalnemu profilowaniu oprawek okulary pozostaną na swoim miejscu nawet podczas większej aktywności fizycznej.